Registration required

Mzuri CFI

Dywersyfikacja ryzyka i wysoka stopa zwrotu? Zakup udziałów w spółkach inwestowania grupowego Mzuri CFI pozwala połączyć oba te elementy:

Do końca września możesz dołączyć do Mzuri CFI 2, które już dziś posiada ponad 40 mieszkań na wynajem. Stale powiększające się portfolio Mzuri CFI 2 rozlokowane jest w 13 miastach Polski i generuje zysk na poziomie 7% w skali roku.
Z kolei w ostatnim tygodniu września uruchomimy nabór do spółki Mzuri CFI 11, która została specjalnie powołana do realizacji projektu rozbudowy i remontu kamienicy zlokalizowanej na warszawskiej Pradze. Inwestując w ten projekt deweloperski możesz zyskać do 10% w skali roku.
Inwestowanie w mieszkania na wynajem możesz rozpocząć już od 10 tys. zł. Dołączając do nas, zyskasz spokój i czas. Nie musisz nawet mieszkać w Polsce! Wszystko zrobią za Ciebie specjaliści z Grupy Mzuri.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak budować razem z nami Mzuri CFI zapisz się na werbinar, który odbędzie się w poniedziałek 17 września o godzinie 19:30. Zapraszamy!

Zachęcamy również do zapoznania się z pakietem inwestora Mzuri CFI 2, który wyślemy na adres mailowy tych uczestników, którzy zapiszą się na webinar.

If you already registered to this room please use your personal link from registration confirmation email to enter the event.*If you have already registered and can't locate your "registration confirmation email" click here

Email has been sent

[message]

Click here if you're the host